ŠV Báč, 14.6.2014

Špeciálna výstava Cockerspaniel Clubu, Báč 14.6.2014

Dňa 14.6.2014 sa konala Špeciálna výstava Cockerspaniel Clubu ako už stále v príjemnom prostredí areálu Golfového klubu Welten v Báči pri Šamoríne. Počas víkendu prebiehali Žitnoostrovské poľovné dni. V sobotu popri našej výstave sa konala aj špeciálna klubová výstava poľovných sliedičov KCHPS a zároveň oblastná výstava všetkých poľovných plemien, kde sa tiež predviedli aj anglickí kokeršpanieli. Počasie bolo trochu chladnejšie ako sme zvyknutí na toto ročné obdobe, ale pre psíkov bolo ideálne, keďže nebolo príliš horúco ako posledné dni. Pozvanie posudzovať našu výstavu prijala dlhoročná chovateľka kokeršpanielov, pani Lenka Němcová z Českej republiky (chov. stanica Z Lesních chalup). Predviedlo sa nám 31 psov od šteniatok až po veteránov, zo Slovenska, Čiech a Rakúska. Bol to kvalitný výber psov, čo ocenila aj samotná pani rozhodkyňa.
Víťazom boli odovzdané ceny od sponzora výstavy Eukanuba a a ručne vyrobené vankúše a kokardy od našej členky Alenky Kelešiovej, za čo jej veľmi pekne ďakujeme.

Výsledky si môžete pozrieť v povýstavnom katalóguFOTOGALÉRIA

Víťazom výstavy sa stala mladá čierna sučka v majetku pani Zoje Schönigerovej z ČR – FRAPPE SCHÖNEZ. V 1, CAC, BOV, Špeciálny víťaz ml., BOB

Poďakovanie za hladký priebeh výstavy patrí celému organizačnému tímu, pani rozhodkyni za odborné posudky a všetkým vystavovateľom a návštevníkom za príjemnú atmosféru počas celého dňa.