ŠV Báč, 15.6.2013

Špeciálna klubová výstava Cockerspaniel Clubu, Báč 15.6.2013

Dňa 15.6.2013 sa konala Špeciálna klubová výstava Cockerspaniel Clubu, už v nám známom príjemnom prostredí areálu Golfového klubu v Báči pri Šamoríne, kde počas celého víkendu prebiehali Žitnoostrovské poľovné dni. V sobotu popri našej výstave sa konala aj Špeciálna klubová výstava poľovných sliedičov KCHPS a zároveň Oblastná výstava všetkých poľovných plemien. Predvádzaní psíci boli veľkým lákadlom pre všetkých návštevníkov areálu. Pozvanie posudzovať našu výstavu prijal odborník na plemeno anglický kokeršpaniel rozhodca pán Michael Masters z Veľkej Británie (chovateľská stanica Manchela). Na výstavu sa prihlásilo 55 psov zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Rakúska a Chorvátska. Bolo sa na čo pozerať. Aj podľa vyjadrenia pána rozhodcu išlo o veľmi kvalitný výber psov, ktorý sa zišiel na výstave.

Už ráno naznačovalo, že bude príjemný slnečný deň, čo sa nám aj potvrdilo počas celej výstavy. Výstava prebiehala v príjemnej atmosfére s dobrou a priateľskou náladou medzi členmi a priateľmi klubu. Víťazom bolo odovzdaných veťa pohárov a cien pre psích miláčikov. Deti tiež neobišli na prázdno, ak sa zúčastnili súťaží. Ďakujeme nášmu sponzorovi výstavy Eukanuba.
Poďakovanie patrí celému organizačnému tímu, rozhodcovi za odborné posudky a zároveň všetkým vystavovateľom, ktorí svojou dobrou náladou prispeli k príjemne strávenému dňu v kruhu priaznivcov kokrov.

Výsledky si môžete pozrieť v povýstavnom katalóguFOTOGALÉRIA

Víťazom výstavy sa stal pes v majetku pani Móniky Fehérvari z Maďarska –
HCH MACAMBÓ MR. MACHO
V 1, CAC, BOV, Víťaz Špeciálnej výstavy (pes) SCS, BOB